Tornooi Van Overloop 2018 - kalender en uitslagen
1/8 finale
1/4 finale
1/2 finale
finale
  BAETENS Marc (BC QUALITY)
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
  BOCKLANDT Martin (BC QUALITY)
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
  BOLLANSEE Eddy (DE GOEIE QUEUE)
klik op de bal voor details
  BORGHRAEF Marcel (GROBBENDONKSE BILJARTCLUB)
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
  BRENDERS Thierry (KBC ONS HUIS)
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
  BRUNEEL Paul (OP DE MEIR)
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
  CAERS  Freddy (BC RIO)
klik op de bal voor details
  CAUDRON Danny (KBC EDELWEIS)
klik op de bal voor details
  CLOET Marc (KON. STROMBEEK BC)
klik op de bal voor details
  COENEN Philip (BC QUALITY)
klik op de bal voor details
  CORNELISSEN Pierre (KSNBA)
klik op de bal voor details
  DE BAETS Ronny (KEBC)
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
  DE BUSSER Eric (BC RIO)
klik op de bal voor details
  DE CLEEN  Sylvain (WITTE MOLEN)
klik op de bal voor details
  DE CLEEN Joeri (WITTE MOLEN)
klik op de bal voor details
  DE CONINCK Achiel (KSNBA)
klik op de bal voor details
  DE MEYER  Erik (KA UNION-SANDEMAN)
klik op de bal voor details
  DE MIL Christiaan (KEBC)
klik op de bal voor details
  DE MOOR Frederik (KBC GILDE HOGER OP KORTRIJK)
klik op de bal voor details
  DE RUYTE Tom (KSNBA)
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
  DE SAEGER Dany (KSNBA)
klik op de bal voor details
  DE TRENOYE Christian (BC COURONNE)
klik op de bal voor details
  DE WITTE Franky (T SLEEPBOOTJE)
klik op de bal voor details
  DE WITTE William (KSNBA)
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
  DEVOS Claude (KBC GILDE HOGER OP KORTRIJK)
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
  DEVRIENDT Bart (DRIEBAKO)
klik op de bal voor details
  DIERKENS Antoine (KA UNION-SANDEMAN)
klik op de bal voor details
  DUPONT Franky (BC QUALITY)
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
  DUPONT Jean claude (KA UNION-SANDEMAN)
klik op de bal voor details
  DURWAEL Mik (BC DEURNE)
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
  GOETHALS Armand (KEBC)
klik op de bal voor details
  HEERWEGH Erik (KSNBA)
klik op de bal voor details
  HEERWEGH Robert (KSNBA)
klik op de bal voor details
  HELSMOORTEL Rik (OBA)
klik op de bal voor details
  HIMSCHOOT  Daniël (KEBC)
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
  HOSTENS Stefaan (WITTE MOLEN)
klik op de bal voor details
  HOUSSIN Mario (KBC GILDE HOGER OP KORTRIJK)
klik op de bal voor details
  JANSSENS Kurt (BC RIO)
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
  JOYE Robert (KBC GILDE HOGER OP KORTRIJK)
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
  KLINKHAMERS Paul (OP DE MEIR)
klik op de bal voor details
  LAUREYS Wilfried (KSNBA)
klik op de bal voor details
  MENHEER  Leslie (KEBC)
klik op de bal voor details
  MEULEMAN Rudy (BC ACADEMIE CENTRUM GENT)
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
  MUYSHONDT Robert (DBC DE LEUG)
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
  NEYTS Pierre (KSNBA)
klik op de bal voor details
  NOPPE Robert (T SLEEPBOOTJE)
klik op de bal voor details
  NUYENS Ronny (KBC BILJARTVRIENDEN TU)
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
  PAUWELS Paul (KGV)
klik op de bal voor details
  PROOST Eddy (BC RIO)
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
  RAEMDONCK Tommy (BC QUALITY)
klik op de bal voor details
  ROLUS Bob (KSNBA)
klik op de bal voor details
  ROSSEL  Francis (KA UNION-SANDEMAN)
klik op de bal voor details
  STAELENS Freddy (KEBC)
klik op de bal voor details
  SYSMANS Frans (OP DE MEIR)
klik op de bal voor details
  TEMMERMAN Walter (KBC ONS HUIS)
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
  THIBAUT  Gaston (KBC ZANZIBAR)
klik op de bal voor details
  TORRES  Roberto (C.R.B. LEOPOLD)
klik op de bal voor details
  VAN BAREL Nand (WITTE MOLEN)
klik op de bal voor details
  VAN DEN EEDEN Kurt (T SLEEPBOOTJE)
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
  VAN HOOYDONK Guy (KA UNION-SANDEMAN)
klik op de bal voor details
  VAN HOUDENHOVE Patrick (BC DEURNE)
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
  VAN HOYLANDT Roger (BC QUALITY)
klik op de bal voor details
  VAN OVERSCHELDE Bonny (WITTE MOLEN)
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
  VAN STAPPEN Luc (DBC DE LEUG)
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
  VAN VOSSELEN Christoph (KGV)
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
  VANDENBERGHE Damiaan (SINT MARTINUS AALST)
klik op de bal voor details
  VERHELST Daniël (KA UNION-SANDEMAN)
klik op de bal voor details
  VERPLANCKEN Jean paul (WITTE MOLEN)
klik op de bal voor details
  VERSCHELDEN Marc (BC KAMPENHOUT)
klik op de bal voor details
  VEYS Renzo (KBC GILDE HOGER OP KORTRIJK)
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details
  VOS Jean-pierre (C.R.B. LEOPOLD)
klik op de bal voor details
  WILLEMS Raymond (KBCAW)
klik op de bal voor details
  WULFRANCK Luc (KA UNION-SANDEMAN)
klik op de bal voor details
klik op de bal voor details

     klik op de bal voor meer details